Луис Енрике: Такъв е футболът
Старши -треньорът на ПСЖ Луис Енрике коментира сензационното поражение на отбора на 1/16-финалите за Купата на Франция срещу Париж (0:1).
"Мисля, че този мач е много лесен за обобщение. Беше много труден мач, но играхме много добре. Свършихме си добре работата, доминирахме в играта. Във футбола се вкарват голове. Те вкараха един, ние не. Такъв е футболът. Бях доволен от представянето на отбора и индивидуалния принос на всеки играч. Несправедливо е, но трябва да го приемем. Пожелавам на Париж всичко най-добро, но съм доволен от това, което видях“, цитира думите на Енрике Le Parisien.
ПСЖ е настоящият носител на трофея. На финала миналата година отборът на Луис Енрике победи Реймс с 3:0.
- Ал - Хелайфи: Луис Енрике е най-големият успех в кариерата ми
- Тиери Анри: Кварацхелия и Дембеле са кошмар за всяка защита
- Хари Кейн посочи фаворита за финала в Шампионската лига
- Шеф на Байерн постави под въпрос съдийството срещу ПСЖ
- Хари Кейн: Имахме достатъчно положения, за да стигнем до финала
- Ал-Хелаифи: Казах на отбора, че това е нашият стадион
- Нойер: Липсваше ни убийствен инстинкт в атака
- За първи път финалът в ШЛ ще противопостави двама испански треньори
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]