ПСЖ се интересува от халф на Реал Мадрид
Старши треньорът на ПСЖ Луис Енрике е заинтересован да придобие полузащитника на Реал Мадрид Едуардо Камавинга. Това съобщи изданието Marca.
Според източника, испанският специалист вярва, че французинът ще подсили халфовата линия на ПСЖ и ще позволи на отбора да се представя по-постоянно. Същевременно се отбелязва, че Реал Мадрид е обезпокоен от контузиите на Камавинга. Миналият сезон играчът имаше четири контузии, а общо играчът прекара 159 дни във възстановяване.
Нека припомним, че Камавинга играе за мадридския клуб от 2021 г. Настоящото споразумение на играча с Реал Мадрид е до края на юни 2029 г. През миналия сезон френският халф участва в 35 мача във всички турнири, където отбеляза два гола и направи две асистенции.
- ПСЖ измъкна победата срещу Страсбург
- Разкрита е основната причина за трансфера на Дро от Барса в ПСЖ
- Луис Енрике: Заслужавахме повече
- ПСЖ не успя да победи Нюкасъл
- Защитник на ПСЖ: Нюкасъл са агресивен отбор
- Еди Хау: Искаме да победим ПСЖ
- Дро Фернандес: Радвам се, че се присъединявам към ПСЖ
- Дро Фернандес премина от Барселона в ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]