ПСЖ подписа с 19-годишен вратар
Италианският вратар от бразилски произход Ренато Марин премина от Рома в ПСЖ. Пресслужбата на парижани съобщи на официалния сайт на отбора, че 19-годишният вратар е подписал дългосрочен договор.
Споразумението между Марин и френския клуб е валидно пет години, до лятото на 2030 г.
Ренато Марин премина в Рома от бразилския Сао Пауло през август 2022 г. Оттогава е изиграл 44 мача за младежкия отбор на Рим в Примавера. Общо вратарят е участвал в 68 мача за отбори на Рома от различни възрасти и е допуснал 75 гола. Марин не е излизал на терена в мачовете на възрастния отбор.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]