Марсилия преговаря с Ювентус за Уеа
Марсилия преговаря с Ювентус за нападателя Тимъти Уеа, написа вестник "Екип". Клубът от Южна Франция търси заместник за преминалия в Интер Луиш Енрике и се е ориентирал към американския национал, който е син на легендата Джордж Уеа.
Роденият в Бруклин футболист е в Ювентус от 2023 година, като познава добре френското първенство, тъй като преди това в продължение на 4 години е защитавал цветовете на Лил. Очаква са двата клуба да се разберат за трансферна сума от около 15 милиона евро. Интерес към 25-годишния играч има и от Лийдс.
Уеа е изиграл 44 мача със 7 гола за националния тим на САЩ. Той има 5 попадения и 3 асистенции в 30 двубоя за Ювентус в Серия "А" през последния сезон.
- Анонс на 29-ти кръг на Лига 1
- Марсилия се върна в топ 3 след победа над Метц
- Монако повали Марсилия и се включи в битката за Топ 4
- Погба на линия за Монако преди сблъсъка с Марсилия
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в неделя
- Де Дзерби се извини за коментарите си относно Грийнууд
- Анонс на 28-ми кръг на Лига 1 - срещите в събота
- Марсилия се цели в талант на Вердер за €50 млн.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]