ПСЖ хвърли око на Влахович
Победителят в Шампионска лига Пари Сен Жермен възнамерява да привлече нападателя на Ювентус Душан Влахович, съобщава Caught Offside.
Според източника, френският клуб е започнал да наблюдава сърбина в началото на 2025 г. Оттогава цената на евентуален трансфер е намаляла и сделка изглежда все по-реалистична.
Арсенал и Манчестър Юнайтед също проявяват интерес към Влахович.
През сезон 2024/25 Влахович отбеляза 15 гола и направи 5 асистенции в 41 мача за Ювентус. Договорът му изтича на 30 юни 2026 г.
Transfermarkt оценява трансферната стойност на играча на 45 милиона евро.
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
- ПСЖ коментира решението на съда за обезщетение на Мбапе
- ПСЖ обра наградите на ФИФА
- Донарума е най-добър вратар по версията на ФИФА
- Осъдиха ПСЖ да плати 61 млн. на Мбапе
- ПСЖ пречупи Мец
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]