ПСЖ желае да завърши трансфера на Забарни преди клубния Мондиал
Пари Сен Жермен би искал да завърши трансфера на 22-годишния централен защитник на Борнемут Иля Забарни преди началото на Световното клубно първенство 2025 г. Това съобщи журналистът Марк Меченуа в социалната мрежа X (бивша Twitter).
Според източника, ръководството на "черешките“ изисква сума над 50 милиона евро за трансфера на украинския национал. Отбелязва се, че ако Забарни подпише договор с ПСЖ, той няма да стане играч в основния състав. Той ще бъде футболист от за ротация и заместник на 31-годишния капитан на френския гранд Маркиньос .
По-рано медиите съобщиха, че Забарни се е съгласил на трансфер в ПСЖ.
Настоящият договор на Забарни с "черешите“ е до лятото на 2029 г. Според интернет портала Transfermarkt, очакваната стойност на футболиста е 40 милиона евро.
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
- Хакими ще бъде изправен пред съд по обвинение в изнасилване
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]