Луис Енрике: Всеки мач е възможност за израстване
Старши- треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике коментира победата на тима си в мача от 23-ия кръг на френската Лига 1 срещу Лион (3:2).
"Беше труден мач с много напрежение и моменти, които трябваше да контролираме. Но мисля, че сме отбор с индивидуалност и сме много доволни от резултата. Всеки мач е възможност за израстване. Днес трябваше да се защитаваме в последните минути, което не ми харесва! Но в същото време това е още едно доказателство за характер и аз съм щастлив“, цитира Енрике пресслужбата на клуба на официалния си уебсайт.
След 23 изиграни мача Лион е на шесто място в класирането на Лига 1 с 36 точки. ПСЖ след подобен брой мачове е на първо място с 59 точки.
- ПСЖ измъкна победата срещу Страсбург
- Разкрита е основната причина за трансфера на Дро от Барса в ПСЖ
- Луис Енрике: Заслужавахме повече
- ПСЖ не успя да победи Нюкасъл
- Защитник на ПСЖ: Нюкасъл са агресивен отбор
- Еди Хау: Искаме да победим ПСЖ
- Дро Фернандес: Радвам се, че се присъединявам към ПСЖ
- Дро Фернандес премина от Барселона в ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]