Кварацхелия може да премине в ПСЖ тази седмица
Грузинското крило на Наполи Хвича Кварацхелия може да премине в Пари Сен Жермен още в средата на тази седмица. Това съобщава журналистът от L'Équipe Лоик Танзи.
Според източника, днешният ден трябва да е решаващ в преговорите между италианския и френския клуб. Отбелязва се, че ако бъде постигнато пълно споразумение между страните, грузинецът може да пристигне в Париж за медицински преглед още в сряда или четвъртък (15-16 януари).
По-рано медиите съобщиха, че Кварацхелия се е съгласил да премине в ПСЖ, отказвайки няколко други изгодни предложения. Заплатата му във френския клуб може да се увеличи пет пъти в сравнение с настоящия му договор в Италия. Настоящият договор на играча с Наполи е валиден до лятото на 2027 година.
Този сезон 23-годишният грузинец има 18 мача за клуба във всички турнири, в които отбеляза пет гола и три асистенции.
- Кварацхелия: Трябва да продължим в същия дух
- Емери: Трябва да победим у дома с повече от един гол разлика
- Луис Енрике: Трябва да мислим за втория мач
- ПСЖ с комфортна преднина пред Астън Вила
- Емери: Горд съм да се върна в Париж
- 1000 фена на Вила са без билети за мача с ПСЖ
- ПСЖ поднови интереса си към Рашфорд
- Емери очаква с нетърпение мача с ПСЖ