ПСЖ може да размени Кол Муани за Дюран
Тази седмица ПСЖ ще проведе преговори с Астън Вила за възможна размяна на нападателя на френския гигант Рандал Коло Муани за нападателя на клуба от Бирмингам Джон Дюран. Това съобщава Football Insider.
Коло Муани записа 14 мача във всички състезания този сезон, като отбеляза два гола и направи една асистенция. Трудовият договор на нападателя с ПСЖ е до лятото на 2028 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 30 милиона евро.
През този сезон Дюран взе участие в 26 мача във всички турнири, в които отбеляза 12 гола. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2030 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 40 милиона евро.
- Маркиньос: Луис Енрике е треньор от най-висока класа, а Дембеле и Кварацхелия са лидери
- Едегор: Готови сме за финала, атмосферата в отбора е невероятна
- Сака: Мечтая за този момент от седемгодишен
- Маркиньос: Нищо не е различно от миналата година
- Играчите на ПСЖ ще получат по 1 милион евро при триумф над Арсенал
- Маркиньос: Не всеки сезон играеш финал в Шампионска лига
- Луис Енрике: Арсенал е най-добрият защитаващ се отбор в Европа
- Една нощ, една купа, две футболни мечти: Будапеща очаква своя герой
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]