Монако продължи с Хютер
Монако обяви на официалния си сайт, че е удължил договора със своя старши- треньор Адолф Хютер.
"Монако има удоволствието да обяви удължаването на договора на Ади Хютер за още два сезона. Австрийският треньор вече е обвързан със споразумение с клуба до 30 юни 2027 г.“, се казва в изявление на пресслужбата на клуба.
Монако след 16 изиграни мача е на трето място във временното класиране на френското първенство. Отборът събра 30 точки. Монако спечели девет пъти, завърши наравно три пъти и загуби четири пъти.
Утре, 5 януари, Монако ще играе срещу ПСЖ в мач за Суперкупата на Франция. Срещата ще се проведе на стадион 974 (Доха, Катар).
- Анонс на 24-ти кръг на Лига 1 – срещите в събота
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
- Ланс изненадващо се срина срещу Монако за 9 минути
- Разследват Монако за финансови измами
- Анонс на 23-ти кръг на Лига 1 – срещите в събота
- Енрике за 3:2 с Монако: Уникален мач
- Поконьоли за загубата с 2:3 от ПСЖ: Монако показа силен характер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]