ПСЖ е готов да похарчи 100 милиона евро за Кварацхелия
ПСЖ е готов да похарчи 100 милиона евро, за да придобие крилото на Наполи Хвича Кварацхелия. Това съобщи журналистът Джанлука Ди Марцио.
Източникът информира, че клубът вече е изпратил съответно предложение с посочената сума до италианския клуб.
Припомняме, че по-рано Мамука Джугели, който е агент на Кварацхелия, потвърди, че ПСЖ е изпратил оферта за крилото, но не съобщи сумата на предложения трансфер.
През този сезон Кварацхелия участва в 45 мача във всички турнири, в които отбеляза 11 гола и 9 асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2027 г. Според информацията, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 80 милиона евро. Кварацхелия играе и за националния отбор на Грузия.
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
- Хакими ще бъде изправен пред съд по обвинение в изнасилване
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]