Дюгари: Луис Енрике е неадекватен за ПСЖ от самото начало
Бившият нападател на Франция Кристоф Дюгари разкритикува старши -треньора на ПСЖ Луис Енрике.
"Мисля, че Луис Енрике е напълно неадекватен за ПСЖ от самото начало. Той е провокатор. Има напомпано его. Той все още не е намерил правилната формула на играта и се вкопчва в Мбапе. Мисля, че Луис Енрике не харесва Килиан Мбапе. Начинът, по който играе, поведението му. Дали защото Енрике има напомпано его и сам иска да бъде звезда, или защото има определена испанска визия за футбола? Не знам нищо за това. Но мисля, че той не харесва Килиан Мбапе“, цитира RMC Sport думите на Дюгари.
Припомняме, че по-рано беше съобщено, че Мбапе може да напусне ПСЖ през летния трансферен прозорец и да премине в Реал Мадрид.
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Риоло атакува Ал-Хелаифи: ПСЖ не иска силна Лига 1, а пълна доминация
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]