ПСЖ се интересува от вратар на Борусия Дортмунд
Пари Сен Жермен проявява интерес към вратаря на националния отбор на Швейцария и Борусия Дортмунд Грегор Кобел, съобщава Sky Sport Germany.
Според източника, парижани вече са установили контакт с вратаря. Също така се съобщава, че ПСЖ е недоволен от Джанлуиджи Донарума и му търси заместник. Трансфер във френската столица обаче в момента не е опция за Кобел, който все още има дългосрочен договор в Дортмунд.
По-рано медиите съобщиха, че интерес към швейцарския вратар имат още Челси, Манчестър Юнайтед и Тотнъм.
26-годишният Кобел играе за отбора на Дортмунд от лятото на 2021 г. В 29 мача за отбора този сезон той допусна 32 гола и запази 10 сухи мрежи. Договорът между страните е валиден до лятото на 2028 г.
- Ашраф Хакими: Трябваше да сме при равни условия
- Луис Енрике назова причините за поражението от Ланс
- Дино Топмьолер: С такава подкрепа можем да победим всеки
- Луис Енрике: Играхме на ниво, което надмина очакванията ми
- Ланс за първи път спечели Суперкупата на Франция след победа над ПСЖ
- Дани Олмо се сбогува с Феран Торес: Ще ни липсваш много
- ПСЖ се отказа от трансфера на Дзион Судзуки заради промяна в комисионите
- ПСЖ официално привлече Феран Торес за 55 млн. евро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]