ПСЖ се спаси от загуба срещу Рен
В неделя, 25 февруари, като част от 23-ия кръг на Лига 1, ПСЖ прие Рен. Мачът завърши наравно, при резултат 1:1.
Гостите поведоха в средата на първото полувреме с удар на Амин Гуири. Французинът с алжирски паспорт се разписа в 33-ата минута.
Домакините успяха да възстановят равенството едва в 90+7 минути. Гонсало Рамуш спаси отбора си от поражение, като реализира дузпа.
Трябва да се отбележи, че старши -треньорът на ПСЖ Луис Енрике смени ключовия нападател Килиан Мбапе в средата на второто полувреме.
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
- Рамош: Има и други трофеи, за които да се борим
- Луис Енрике: Такъв е футболът
- ПСЖ загуби парижкото дерби за първи път в историята си
- ПСЖ отпадна от Купата на Франция
- ПСЖ не планира съществено увеличение на заплатите на Дембеле и Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]