Ротен: ПСЖ ще стане по-слаб от напускането на Мбапе
Бившият футболист на ПСЖ Жером Ротен говори за вероятното напускане на клубния нападател Килиан Мбапе.
"Можеш да ми кажеш каквото искаш. ПСЖ ще бъде отслабен от напускането на Мбапе. Холанд няма да дойде. Можете да ми говорите за Осимен, но той е по-слаб от Мбапе.
Те взеха играчи от нивото на Осимен в миналото - Коло-Муани, Рамуш, но това не донесе успех. ПСЖ ще облекчи сметката за заплати, но не трябва да се заблуждаваме. ПСЖ вече няма право на грешки“, заяви Ротен.
По-рано бе съобщено, че Мбапе е решил да напусне ПСЖ след края на сезона. Основният вариант за продължаване на кариерата на французина е Реал Мадрид.
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
- Рамош: Има и други трофеи, за които да се борим
- Луис Енрике: Такъв е футболът
- ПСЖ загуби парижкото дерби за първи път в историята си
- ПСЖ отпадна от Купата на Франция
- ПСЖ не планира съществено увеличение на заплатите на Дембеле и Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]