Мбапе постави важно условие на Реал Мадрид
Нападателят на ПСЖ Килиан Мбапе, преди да подпише договор с Реал Мадрид, постави единственото условие на "Лос Бланкос".
Нападателят би искал да играе за отбора на Франция на Олимпиадата в Париж, съобщава ESPN.
Според източника това е важна част от преговорите за трансфера на играча в Реал Мадрид. Олимпийските игри не са включени в календара на ФИФА, така че играчите трябва да получат разрешение от своите клубове. Преди да подпише договор с отбора на Мадрид, Килиан се нуждае от одобрение за участие в този турнир.
Както вече беше съобщено, футболистът планира да напусне клуба и да премине в Реал Мадрид като свободен агент след края на сезона.
През този сезон Мбапе взе участие в 27 мача във всички турнири, в които отбеляза 28 гола и записа шест асистенции.
- Пари Сен Жермен разгроми Анже и затвърди лидерството си
- ПСЖ няма да сгреши срещу Анже
- ПСЖ влиза в битката за халф на Уест Хем
- ПСЖ разгроми Нант и затвърди лидерската си позиция
- ПСЖ няма да има проблеми с Нант
- Луис Енрике: Ротацията е необходима, имаме девет мача напред
- Луис Енрике: Пропуснахме твърде много
- Лион шокира ПСЖ в Париж и взе трите точки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]