Шкриняр може да не играе повече през този сезон
ПСЖ победи Тулуза в мача за Суперкупата на Франция (2:0). Победата дойде с горчив привкус заради контузията на централния защитник на парижани Милан Шкриняр, който трябваше да бъде заменен в 71-ата минута на мача.
Според RMC Sport, 28-годишният словак е получил сериозна контузия на глезена на левия крак.
Отбелязва се, че ПСЖ е песимист за тази ситуация. Очаква се Шкриняр да пропусне няколко месеца. Той може да не играе отново този сезон. Централният защитник може да се нуждае от операция.
През този сезон Милан Шкриняр изигра 23 мача за ПСЖ и отбеляза един гол.
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Грандове от Висшата лига влизат в битка за талант на ПСЖ
- Тотнъм се свързва с „един от най-желаните млади играчи“ с 19 гола и 23 асистенции
- ПСЖ поиска 170 милиона евро за Брадли Баркола
- ПСЖ отправи оферта за японския национал Дзион Судзуки
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Люка Шевалие иска да остане в ПСЖ въпреки конкуренцията на Матвей Сафонов
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]