Енрике: Печеленето на трофеи винаги е трудно
Старши -треньорът на ПСЖ Луис Енрике сподели впечатленията си след спечелването на Суперкупата на Франция в мача с Тулуза (2:0). Този трофей бе първи за испанския специалист по време на работата му във френския клуб.
"Печеленето на трофеи винаги е трудно. Важно е да се подготвим за такива мачове малко по-различно от другите, за да бъдем максимално ефективни.
Щастлив съм и сега мислим как да продължим напред и да се опитаме да спечелим нови трофеи.
Не съм 100% доволен, можем да играем по-добре. Тулуза бе добра през второто полувреме“, заяви Енрике.
53-годишният треньор е начело на френския клуб от лятото. Преди това испанецът е водил Рома, Селта, Барселона и националния отбор на Испания.
- Дембеле блести с два гола, ПСЖ увеличи аванса си на върха
- ПСЖ – Тулуза: Шампионите ще увеличат аванса си
- Гонсалу Рамош може да напусне ПСЖ – интерес от Манчестър Юнайтед и Тотнъм
- ПСЖ насочва поглед към Камавинга, интерес има и от Арсенал
- Невидимата власт или как един клуб започна да диктува правилата във Франция
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Ланс е недоволен от решението за отлагане на мача с ПСЖ
- Скандал: Лига 1 премести мач на ПСЖ въпреки недоволството на Ланс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]