Мбапе се отказал от 100 млн. за да се върне в ПСЖ
Нападателят Килиан Мбапе се е отказал от бонусите по договора, за да се върне в състава на ПСЖ, съобщава L'Équipe.
Според източника, нападателят е отказал бонус от 100 милиона евро за лоялност, което е било достатъчно, за да убеди президента на ПСЖ Насер Ал-Хелаифи, че Мбапе трябва да получи право да се завърне в отбора.
Отбелязва се, че тази сделка е неофициална и се счита за джентълменско споразумение.
По-рано Мбапе каза, че няма да поднови договора си с ПСЖ и е готов да напусне клуба през летния трансферен прозорец. В тази връзка той беше изгонен от ПСЖ за предсезонна подготовка. По-късно обаче Мбапе промени решението си и започна преговори с френския клуб.
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Риоло атакува Ал-Хелаифи: ПСЖ не иска силна Лига 1, а пълна доминация
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]