От ПСЖ коментираха изказването на Неймар
ПСЖ реагира на думите на Неймар за "преживения ад" с Лионел Меси. От клуба подчертаха, че и двамата играчи, които сега се оплакват от ПСЖ, са искали да останат в отбора.
"Не даваме никакви коментари. Имаме известна елегантност. Любопитно е, че и двамата играчи [Меси и Неймар ] искаха да останат в ПСЖ“, се казва в изявлението на парижани.
Припомняме, че бразилският нападател Неймар заяви, че заедно с аржентинеца Лионел Меси са "преживели ада" в ПСЖ, който и двамата играчи напуснаха по време на трансферния прозорец това лято.
31-годишният бразилец подписа двугодишен договор с арабския Ал-Хилал, който ще му донесе около €300 млн. Футболистът все още не е дебютирал за новия си клуб, тъй като се възстановява от нараняване.
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
- Хакими ще бъде изправен пред съд по обвинение в изнасилване
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]