Луис Енрике иска Педри
Старши- треньорът на ПСЖ Луис Енрике иска да подпише с 20-годишния полузащитник на Барселона Педри. Той е готов да плати всякаква цена за футболиста, твърди cope.es.
Според източника, испанският специалист вижда Педри като идеален заместник на полузащитника на парижани Марко Верати, който това лято бе свързван с напускане на френския клуб. Енрике остана впечатлен от представянето на испанския полузащитник в мачовете за националния отбор под негово ръководство. Самият играч обаче не е заинтересован от преминаване в ПСЖ, но това може да се промени при добра оферта.
Педри се присъедини към Барселона през лятото на 2019 г., но след това бе върнат под наем в Лас Палмас за един сезон. От кампания 2020/2021 Педри се превърна в незаменим играч в стартовите 11 на Барселона. Общо в 109 мача за отбора халфът отбеляза 16 гола и направи осем асистенции. Договорът между страните изтича през лятото на 2026 г.
- Дембеле блести с два гола, ПСЖ увеличи аванса си на върха
- ПСЖ – Тулуза: Шампионите ще увеличат аванса си
- Гонсалу Рамош може да напусне ПСЖ – интерес от Манчестър Юнайтед и Тотнъм
- ПСЖ насочва поглед към Камавинга, интерес има и от Арсенал
- Невидимата власт или как един клуб започна да диктува правилата във Франция
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Ланс е недоволен от решението за отлагане на мача с ПСЖ
- Скандал: Лига 1 премести мач на ПСЖ въпреки недоволството на Ланс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]