Неймар: Ще остана в ПСЖ
Нападателят на френския ПСЖ Неймар заяви, че смята да остане в парижкия клуб, въпреки неприязънта на феновете на тима.
"Моето бъдеще? Надявам се да остана в ПСЖ през следващия сезон. Имам договор с този отбор и никой не ми каза нищо друго. Дори и феновете да не ме обичат, аз ще остана в ПСЖ, със или без любов“, заяви Неймар във видео в YouTube канала CazeTV.
По-рано в медиите се появи информация, че Неймар може да напусне ПСЖ. В края на миналия сезон активни фенове на парижани се събраха близо до дома на бразилския нападател в Париж, настоявайки той да напусне клуба. Договорът на 31-годишния Неймар с ПСЖ е валиден до юни 2025 година.
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
- Хакими ще бъде изправен пред съд по обвинение в изнасилване
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]