Мбапе остава в ПСЖ
Френският футболен експерт Даниел Риоло заяви, че нападателят Килиан Мбапе няма да напусне ПСЖ през летния трансферен прозорец.
"Мбапе ще бъде в ПСЖ през следващия сезон. Дори ако клубът реши да го постави на пейката, Мбапе ще остане в клуба. Той е готов да приеме тази ситуация“, заяви Риоло.
Припомняме, че по-рано бе съобщено, че Мбапе е изпратил писмо до ПСЖ, в което заявява, че не планира да поднови договора с клуба. Договорът на французина с парижани е до 2024 година.
Една от основните възможности за кариера на Мбапе е Реал Мадрид.
24-годишният нападател изигра 34 мача за ПСЖ през миналия сезон, като отбеляза 29 гола и направи пет асистенции.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]