Феновете вярват, че Мбапе е получил "проклятието Кардашиян"
Феновете на Килиан Мбапе са убедени, че любимецът им може да е получил "проклятието Кардашиян".
Напомняме, че през последния сезон много фенове започнаха да вярват, че Ким Кардашиян може да проклина отбори или играчи.
Звездата присъства на мача на Арсенал, в който "артилеристите" отпаднаха от Лига Европа, а след това присъства на мача на ПСЖ, когато тимът загуби първия си домакински мач от 716 дни.
Килиан и Ким присъстваха заедно на партито на спортния магнат Майкъл Рубин, където бяха и редица други знаменитости.
Французинът направи няколко снимки с Кардашиян, а сега феновете му се опасяват, че Ким може да е прокълнала футболиста. Което е много ненавременно, предвид ситуацията с евентуалното му преминаване в Реал Мадрид.
По-рано, припомняме, президентът на ПСЖ заяви, че клубът няма да пусне играча безплатно.
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Риоло атакува Ал-Хелаифи: ПСЖ не иска силна Лига 1, а пълна доминация
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]