Енрике няма да привлича играчи на Барселона
Старши треньорът на ПСЖ Луис Енрике, който преди това работи в Барселона, няма да привлича играчи на испанския клуб в новия отбор. Това съобщава Sport.es. Според източника, специалистът иска да подобри отношенията между двата клуба, обтегнати след трансфера на Неймар и неуспешния преход на Марко Верати.
Енрике е без работа от януари 2023 г., той напусна националния отбор на Испания, след като отпадна на Световното първенство на 1/8-финалите от Мароко. Испанският специалист спечели девет трофея по време на престоя си в Барселона. Договорът му с ПСЖ е до 2025 г.
Досегашният старши -треньор на парижани бе Кристоф Галтие. Под негово ръководство тимът стана шампион на Франция през миналия сезон.
- Пари Сен Жермен разгроми Анже и затвърди лидерството си
- ПСЖ няма да сгреши срещу Анже
- ПСЖ влиза в битката за халф на Уест Хем
- ПСЖ разгроми Нант и затвърди лидерската си позиция
- ПСЖ няма да има проблеми с Нант
- Луис Енрике: Ротацията е необходима, имаме девет мача напред
- Луис Енрике: Пропуснахме твърде много
- Лион шокира ПСЖ в Париж и взе трите точки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]