Обискираха дома на Ал-Хелайфи
Домът на президента на Пари Сен Жермен Насър Ал-Хелайфи е бил претърсен във връзка със съмнения за корупция, според RMC Sport.
Полицаи от Централната агенция за борба с организираната престъпност изчакаха Ал-Хелайфи близо до самолета преди пресконференцията му за назначаването на нов старши- треньор.
Според източника, Ал-Хелайфи е предоставил достъп до дома си и е сътрудничил на властите.
Припомняме, че на 5 юли се проведе пресконференция, на която президентът на ПСЖ обяви оставката на Кристоф Галтие и представи новия старши треньор Луис Енрике. Също така по време на пресконференцията бе официално обявено откриването на нов тренировъчен център на ПСЖ в Поаси.
- Пари Сен Жермен разгроми Анже и затвърди лидерството си
- ПСЖ няма да сгреши срещу Анже
- ПСЖ влиза в битката за халф на Уест Хем
- ПСЖ разгроми Нант и затвърди лидерската си позиция
- ПСЖ няма да има проблеми с Нант
- Луис Енрике: Ротацията е необходима, имаме девет мача напред
- Луис Енрике: Пропуснахме твърде много
- Лион шокира ПСЖ в Париж и взе трите точки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]