Луис Енрике планира да привлече Силва в ПСЖ
Луис Енрике, който скоро ще оглави ПСЖ, иска да види полузащитника на Манчестър Сити Бернардо Силва да се присъедини към френския клуб, съобщава 90min. Португалецът е приоритетен трансфер за испанския треньор това лято.
Наскоро бе съобщено, че Манчестър Сити е готов да се сбогува с 28-годишния полузащитник. Сред претендентите бяха посочени клубове от Саудитска Арабия и Барселона.
През сезон 2022/2023 на английската Висша лига Бернардо Силва записа 34 мача, като отбеляза четири гола и направи пет асистенции. Заедно с Манчестър Сити халфът постигна шампионски требъл: "гражданите“ стигнаха до първото място в националния шампионат, спечелиха ФА Къп и спечелиха Шампионска лига.
- ПСЖ ще вземе реванш от Марсилия
- ПСЖ измъкна победата срещу Страсбург
- Разкрита е основната причина за трансфера на Дро от Барса в ПСЖ
- Луис Енрике: Заслужавахме повече
- ПСЖ не успя да победи Нюкасъл
- Защитник на ПСЖ: Нюкасъл са агресивен отбор
- Еди Хау: Искаме да победим ПСЖ
- Дро Фернандес: Радвам се, че се присъединявам към ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]