Феновете на ПСЖ освиркваха Меси
Нападателят на Пари Сен Жермен Лионел Меси бе освиркван от фенове на "Парк де Пренс" преди началото на мача от 38-ия кръг на френската Лига 1 с Клермон.
По-рано стана известно, че аржентинецът, чийто договор с клуба изтича в края на юни 2023 г., е решил да напусне Париж. Това решение явно не се хареса на феновете на ПСЖ, които приветстваха обявяването на името на играча с оглушително освиркване, когато дикторът прочете титулярния състав на Кристоф Галтие за мача срещу Клермон.
Седемкратният носител на "Златната топка" премина в ПСЖ през август 2021 г. от Барселона, след като подписа договор 2 + 1. Меси отбеляза 16 гола и направи 16 асистенции през този сезон във френското първенство, но футболистът редовно е критикуван от феновете на клуба, които смятат, че не е играл с пълния си потенциал.
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
- Хакими ще бъде изправен пред съд по обвинение в изнасилване
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]