ПСЖ даде на Галтие два мача
Старши -треньорът на ПСЖ Кристоф Галтие получи два мача, за да коригира ситуацията в парижкия тим.
Според L'Équipe предстоящите два мача ще бъдат решаващи за краткосрочното бъдеще на Кристоф Галтие в ПСЖ. В събота парижани гостуват на Ница, а след това тимът ще играе домакинство на Ланс.
Дългосрочното бъдеще на Галтие в ПСЖ вече изглежда предрешено. Ако клубът успее да договори желан кандидат за заместник, Кристоф ще бъде уволнен през юни. Галтие може само да се надява, че ПСЖ няма да намери подходящ заместник.
През 2023 г. ПСЖ загуби 8 от 18 мача във всички турнири. След поредица от неуспешни резултати преднината на парижани от Ланс и Марсилия в таблицата на Лига 1 бе намалена до 6 точки.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]