ПСЖ отново се интересува от Зидан
ПСЖ отново обмисля кандидатурата на Зинедин Зидан за поста старши треньор на отбора, твърди Marca.
Според източника, ръководството на ПСЖ е набелязало промени в отбора след елиминирането от Шампионска лига, като философията ще бъде изградена около Килиан Мбапе, както и ангажирането на млади играчи.
В същото време ПСЖ се съмнява в по-нататъшното сътрудничество със старши -треньора Кристоф Галтие. Ръководството на клуба е силно заинтересовано да покани Зидан, ако договорът с Галтие бъде прекратен.
Също така се отбелязва, че този път има няколко обстоятелства, които могат да доведат до факта, че Зидан ще води ПСЖ.
Парижани още проявяваха активен интерес към Зидан миналото лято, но тогава специалистът отказа да води клуба.
- Дембеле блести с два гола, ПСЖ увеличи аванса си на върха
- ПСЖ – Тулуза: Шампионите ще увеличат аванса си
- Гонсалу Рамош може да напусне ПСЖ – интерес от Манчестър Юнайтед и Тотнъм
- ПСЖ насочва поглед към Камавинга, интерес има и от Арсенал
- Невидимата власт или как един клуб започна да диктува правилата във Франция
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Ланс е недоволен от решението за отлагане на мача с ПСЖ
- Скандал: Лига 1 премести мач на ПСЖ въпреки недоволството на Ланс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]