Таварес: ПСЖ има Мбепе, ние имаме Санчес и Малиновски
Защитникът на Марсилия Нуно Таварес призна, че не му пука дали нападателят на ПСЖ Килиан Мбапе ще играе в директния мач на отборите, който ще се състои от 25-ия кръг на френското първенство.
"Килиан Мбапе? Ние не мислим само за един играч на терена. Марсилия иска да играе своята игра. Те имат Мбапе, ние имаме Алексис Санчес, Руслан Малиновски и други. Не ни интересува дали Мбапе играе или не“, заяви Таварес.
Мачът Марсилия – ПСЖ ще се играе на 26 февруари. Парижани събраха 57 точки в 24 мача и заемат първото място във временното класиране, втори е Марсилия (52).
24-годишният Килиан Мбапе отбеляза 27 гола и направи шест асистенции в 28 мача този сезон. Споразумението между страните е до лятото на 2025 г.
- ПСЖ обмисля да подпише доживотен договор с Луис Енрике
- Льобьоф: ПСЖ нямаше да е номер едно с Мбапе
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
- ПСЖ коментира решението на съда за обезщетение на Мбапе
- ПСЖ обра наградите на ФИФА
- Донарума е най-добър вратар по версията на ФИФА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]