Френската прокуратура започна разследване срещу ПСЖ
Френската прокуратура започна разследване срещу ПСЖ, информира Mundo Deportivo. Според източника, причината за разследването е жалбата на тунизийския гражданин Хишам Буахил. Според Буахил той е работил за парижкия президент Насър Ал-Хелаифи като съветник и адвокат, докато жалбоподателят е получавал периодично заплащане чрез Тенис академията, която е базирана в Доха.
Съобщава се, че договорът, подписан през 2015 г., е бил подписан от Буахила за работа като учител по тенис, което няма нищо общо с услугите, които е предоставял на парижани.
В същото време от клуба заявиха, че Буахила никога не е бил служител на парижани. Клубът няма да прави повече изявления.
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Риоло атакува Ал-Хелаифи: ПСЖ не иска силна Лига 1, а пълна доминация
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]