Времето не стигна за трансфера на Зиеш в ПСЖ
Пари Сен Жермен и Челси са изправени пред проблеми при осигуряването на сделката за наем на полузащитника на лондонския клуб Хаким Зиеш, съобщи журналистът Фабрицио Романо.
"Голям проблем със сделката с Хаким Зиеш. ПСЖ и Челси подписаха документите, но нямаха време да ги подадат за регистрация. В момента договорите не са потвърдени, клубовете се опитват да намерят решение“, съобщи Романо.
Припомняме, че по-рано бе съобщено, че играчът е преминал успешно медицински прегледи. Зиех трябваше да премине в ПСЖ под наем без право на закупуване.
Припомняме, че Зиеш играе за лондончани от 2020 г. През този сезон мароканският футболист взе участие в 10 мача от английската Висша лига и отбеляза една асистенция. От 2015 г. Зиеш е повикан в националния отбор на Мароко.
Пари Сен Жермен е начело във френската лига след 20 кръга с 48 точки.
- Кайседо не затваря вратата за Реал Мадрид, но остава фокусиран върху Челси
- Агентът на Енцо: След Световното ще обсъдим бъдещето му
- Росеньор: Челси търси играчи с характер и психическа устойчивост
- Челси наказа Енцо Фернандес заради изказванията му за Реал Мадрид
- Микел: Енцо Фернандес не е лидер
- Напрежение в Челси заради поведението на Енцо Фернандес
- Челси ще се разправи с Порт Вейл
- Пред катастрофа?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]