Изпълнителният директор на ПСЖ напуска клуба
Изпълнителният директор на Пари Сен Жермен Жан-Клод Блан ще напусне клуба, съобщава L'Equipe.
Според източника, специалистът ще получи позиция в международната химическа компания Ineos, която е собственик на Ница. Блан ще ръководи спортния отдел на компанията и ще управлява отбори като Mercedes (Формула 1) и Ineos Grenadiers (колоездене). Ръководството на ПСЖ се надяваше да задържи Блан, но специалистът настоя за решението си.
Припомняме, че ПСЖ има 41 точки в 15 мача и заема първо място в класирането на френската Лига 1 сезон 2022/2023. В следващия кръг на френското първенство парижани ще играят с клуба от Страсбург. Срещата ще се състои на 28 декември.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]