Галтие: Изпитвам невероятно удоволствие да гледам Меси
Старши- треньорът на Пари Сен Жермен Кристоф Галтие сподели мнението си за нападателя Лионел Меси.
"Изпитвам невероятно удоволствие да гледам Меси всеки ден. Добре е, щастлив е. Меси е алтруистичен играч, който може да води играта и е свикнал винаги да бележи. Сега тази жажда за голове се връща при него. Може ли отново да стане най-добрият в света? Да, стига да е в отлична форма. Той е добре подготвен и щастлив. И когато Меси е щастлив, той работи с пълна сила“, заяви Галтие.
По-рано бе съобщено, че ПСЖ планира да удължи споразумението с Меси. Настоящият договор на парижани с Меси изтича на 30 юни 2023 г. Трансферната сума на аржентинския футболист се оценява на 50 милиона евро.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]