Пти разкритикува Мбапе за интервюто му
Емануел Пти разкритикува нападателя на ПСЖ Килиан Мбапе за изявленията му в пресата.
Преди няколко дни нападателят каза: "Във френския национален отбор играя по различен начин, имам много повече свобода, отколкото в ПСЖ".
"Всичко се върти около един и същи играч. Време му е да спре. Мбапе е умен, трябва да е наясно с последствията от думите си. Има ефект на бумеранга. Кажете лично на вашия треньор за това.
Става въпрос за отбора и той го изнася в публичното пространство. На мястото на Меси и компания вече бих се уморил от това.
Следващата стъпка ще бъде Мбапе да бъде попитан какъв отбор би искал да види около себе си. Това ще бъде следващата стъпка“, каза бившият играч на Арсенал, Барселона и Франция пред RMC Sport.
- ПСЖ ще вземе реванш от Марсилия
- ПСЖ измъкна победата срещу Страсбург
- Разкрита е основната причина за трансфера на Дро от Барса в ПСЖ
- Луис Енрике: Заслужавахме повече
- ПСЖ не успя да победи Нюкасъл
- Защитник на ПСЖ: Нюкасъл са агресивен отбор
- Еди Хау: Искаме да победим ПСЖ
- Дро Фернандес: Радвам се, че се присъединявам към ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]