Дракслер премина в Бенфика
Полузащитникът на Пари Сен Жермен Юлиан Дракслер премина в Бенфика. Това съобщиха от пресслужбата на португалския клуб. Сделката включва наемане на германеца до края на сезона без право на закупуване.
Припомняме, че Дракслер стана играч на френския клуб през 2017 г., преминавайки от германския Волфсбург за € 36 млн. През миналия сезон германският полузащитник отбеляза два гола и даде две асистенции в 24 мача във всички турнири.
- Ибрахимович шокира: В Марсилия хвърляха ножове по нас по време на мач
- ПСЖ обяви Витиня и Жоао Невеш за непродаваеми
- Арсенал следи млад талант на ПСЖ
- Реал Мадрид готви офанзива за Кварацхелия със 150 милиона евро
- Ли Кан Ин иска трансфер в Атлетико Мадрид
- Реал Мадрид готви оферта от 150 млн. евро за Жоао Невеш
- Риоло атакува Ал-Хелаифи: ПСЖ не иска силна Лига 1, а пълна доминация
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]