Галтие потвърди за дузпите в ПСЖ
Старши -треньорът на ПСЖ Кристоф Галтие потвърди, че Килиан Мбапе е основният изпълнител на дузпи в отбора.
"Йерархията е такава, че Килиан е номер едно, ако трябва да изпълните дузпа, а Неймар е номер две. Видях, че Килиан с голямо удоволствие отиде да поздрави Неймар. Така трябва да бъде. Те също са отлични играчи, те също трябва да усетят какво се случва“, заяви Галтие.
Припомняме, че в мача от 4-ия кръг на френското първенство ПСЖ завърши наравно с Монако (1:1). Неймар отбеляза единствения гол за парижани, реализирайки дузпа.
По-рано бе съобщено, че в мача от 2-ия кръг на френското първенство с Монпелие (5: 2) е възникнал конфликт между Неймар и Мбапе на фона на това кой ще изпълни дузпата.
В момента ПСЖ оглавява класирането на френското първенство с 10 точки.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]