ПСЖ иска да се отърве от Икарди
Пари Сен Жермен иска да се отърве от аржентинския нападател Мауро Икарди възможно най-скоро, съобщава L'Equipe.
Според френското издание отношенията между клуба и играча са се влошили напълно. Сега ПСЖ е още по-нетърпелив да се раздели с аржентинеца.
По-рано бе съобщено, че трансферът на играч в италианския Монца е възможен само под наем, както и ако ПСЖ е готов да плати голяма част от заплатата на Икарди.
Припомняме, че през сезон 2021/2022 Монца зае четвърто място в италианската Серия B, след което успя да спечели плейофите за правото да играе в горната дивизия.
Договорът на Икарди с ПСЖ е до края на сезон 2023/2024. Transfermarkt оценява пазарната му стойност на 22 милиона евро.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]