Санчес: Мбапе отказа на Реал поради политически натиск
Бившият нападател на Реал Мадрид Уго Санчес сподели мнението си за проваления трансфер на френския нападател ПСЖ Килиан Мбапе в Реал Мадрид, както и че нападателят Карим Бензема трябва да получи "Златната топка".
"Мбапе отказа на Мадрид поради социален, политически и семеен натиск. Трябваше да каже не. Но като го познавам, съм сигурен, че някой ден той ще играе за Реал Мадрид.
Бензема? Тази година той ще получи "Златната топка". Много се забелязва кога Бензема е на терена и кога не. Със своя опит, зрялост, качество и лидерство той доказа, че го заслужава и още повече със спечелването на испанското първенство и Шампионска лига", заяви Санчес.
Мбапе бе близо до преминаване в Реал Мадрид в края на миналия сезон. Договорът му с ПСЖ изтече, след което той можеше да премине в отбор от Мадрид като свободен агент. Но в крайна сметка Килиан реши да удължи договора с парижани.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]