ПСЖ предложи на Санчес 6 млн. евро на сезон
Полузащитникът на Лил и Португалия Ренато Санчес е близо до споразумение за личен договор с Пари Сен Жермен, съобщава RMC Sport.
Според източника, френският клуб е предложил на 24-годишния играч тригодишен договор със заплата от 6 милиона евро на сезон. По-рано бе съобщено, че Милан е основен кандидат за Санчес, но по-късно се разбра за намерението на парижани да прихванат португалския халф.
Припомняме, че Санчес премина в Лил от Байерн Мюнхен през 2019 година. Португалският футболист записа 25 мача в Лига 1 през миналия сезон, като отбеляза два гола и направи пет асистенции. Санчес е повикан в националния отбор на Португалия от 2016 г.
- Луис Енрике: Сега е моментът спокойно да се подготвим за следващите мачове
- Жребият за общия етап на Шампионска лига за сезон 2026/2027
- Ливърпул договори Баркола за 120 милиона паунда, Гакпо може да поиска трансфер
- ПСЖ и Ливърпул са близо до сделка за Брадли Баркола
- Ясни са всички участници в общия етап на Шампионска лига за сезон 2026/2027
- Дембеле и шокова терапия от Луис Енрике
- Ренато Санчес е пред раздяла с ПСЖ като свободен агент
- Пробив в преговорите: Ливърпул е на дни от трансфер на Баркола за 140 млн. евро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]