Ал-Хелайфи: Кой е Тебас?
Президентът на ПСЖ Насер Ал-Хелайфи отговори на въпрос за жалбата срещу парижкия клуб, изпратена от испанската Ла Лига, водена от президента Хавиер Тебас.
"Кой е Хавиер Тебас? Аз не го познавам. Не се месим в делата на други клубове, други първенства или федерации, това не е наш стил. Но няма да се примиря с това да ни дават уроци. Не ме интересува какво казва, всъщност говорим за това от години. Трябва да изградим футболен проект и ще продължим. Това, което се появява в медиите, не ни притеснява, ние не губим време за това", заяви Ал-Хелайфи.
Припомняме, че по-рано испанската Ла Лига подаде жалба в УЕФА срещу ПСЖ. Жалбата се отнася до предполагаеми нарушения на финансовия феърплей от френския клуб.
- ПСЖ на загуба въпреки исторически требъл
- ПСЖ влиза в битката за Роджърс, цената може да скочи до 120 млн. евро
- Opta: Арсенал е фаворит за трофея в Шампионската лига
- Луис Енрике: ПСЖ ще трябва да страда на „Анфийлд“
- Слот обясни защо изобщо не пусна Салах
- Карагър: Разликата между ПСЖ и Ливърпул е тревожна
- Луис Енрике: Ливърпул не ни изненада, въпреки новата схема
- Ван Дайк: Имаме шанс да поправим всичко на „Анфийлд“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]