Донарума: Куртоа е най-добрият вратар в Европа
Вратарят на Пари Сен Жермен Джанлуиджи Донарума сподели мнението си за представянето на вратаря на Реал Мадрид Тибо Куртоа във финала на Шампионска лига на УЕФА срещу Ливърпул (1:0).
"Гледах финала и Тибо имаше невероятен мач. Той не позволи на Реал Мадрид да падне до последната секунда. Пари Сен Жермен може да играе на финала, но за съжаление футболът е такъв. Сега Куртоа е най-добрият вратар в Европа“, заяви Донарума.
- ПСЖ ще вземе реванш от Марсилия
- ПСЖ измъкна победата срещу Страсбург
- Разкрита е основната причина за трансфера на Дро от Барса в ПСЖ
- Луис Енрике: Заслужавахме повече
- ПСЖ не успя да победи Нюкасъл
- Защитник на ПСЖ: Нюкасъл са агресивен отбор
- Еди Хау: Искаме да победим ПСЖ
- Дро Фернандес: Радвам се, че се присъединявам към ПСЖ
338
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]