ПСЖ и Неймар се разделят през лятото?
Пари Сен Жермен ще продаде нападателя Неймар през летния трансферен прозорец, съобщава Le Parisien.
Според източника 30-годишният бразилски футболист ще бъде поставен за трансфер по "пряка поръчка" на представителите на Катар, които са собственик на отбора. Също така, възможното напускане на Неймар се свързва с подписването на нов договор за милиони долари с нападателя Килиан Мбапе.
Продажбата на Неймар обаче ще бъде трудна за ПСЖ. Според съобщения (преди новия договор на Мбапе), Неймар е вторият най-добре платен играч в отбора след Лионел Меси. Той печели около 580 000 евро на седмица.
Неймар отбеляза 13 гола и направи осем асистенции в 28 мача във всички турнири през този сезон.
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Грандове от Висшата лига влизат в битка за талант на ПСЖ
- Тотнъм се свързва с „един от най-желаните млади играчи“ с 19 гола и 23 асистенции
- ПСЖ поиска 170 милиона евро за Брадли Баркола
- ПСЖ отправи оферта за японския национал Дзион Судзуки
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]