Неймар: Меси и Мбапе са два гения
Нападателят на Пари Сен Жермен и бразилският национален отбор Неймар след мача от 31-ия кръг на френската Лига 1 с Клермон (6:1) говори за химията в отбора.
"Много съм доволен, че успях да направя първия хеттрик за сезона. Още повече се радвам на победата и настроението на отбора. Важно е химията между нас да става все по-осезаема. За съжаление всеки е на върха си с приближаването на края на сезона. Жалко, но съм много доволен от това, което показваме на терена. Много по-лесно е да се играе с умни играчи. Лео Меси и Килиан Мбапе са изключителни футболисти, това са двама гении“, заяви Неймар.
Пари Сен Жермен събра 71 точки в 31 мача и е на 1-во място в класирането на Френската лига 1 сезон 2021/2022.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]