ПСЖ е готово да даде лентата на Мбапе
Пари Сен Жермен все още преследва идеята да запази нападателя Килиан Мбапе в своя състав. Парижкият клуб е готов да даде на 23-годишния французин капитанската лента, за да го убеди да остане, информира L'Equipe.
Според източника, настоящият капитан на ПСЖ Маркиньос е бил обект на критики след отпадането на клуба от Шампионска лига. Лидерските му качества не отговарят на ръководството, така че капитанската лента може да се превърне в аргумент за парижани в преговорите за удължаване на договора с Мбапе.
Мбапе е в ПСЖ от 2017 г. 23-годишният футболист има 26 гола и даде 17 асистенции в 37 мача за Пари Сен Жермен през този сезон. Споразумението на играча с отбора изтича в края на сезона. Онлайн порталът Transfermarkt оценява пазарната стойност на Мбапе на 160 милиона евро.
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
- Рамош: Има и други трофеи, за които да се борим
- Луис Енрике: Такъв е футболът
- ПСЖ загуби парижкото дерби за първи път в историята си
- ПСЖ отпадна от Купата на Франция
- ПСЖ не планира съществено увеличение на заплатите на Дембеле и Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]