ПСЖ иска да продаде Неймар на Барселона
Пари Сен Жермен планира да продаде нападателя Неймар на Барселона. Това съобщава Foot Mercato.
Според източника, ръководството на парижани вече не разчита на играча и от няколко месеца търси нов клуб за него. Напоследък услугите на бразилеца се предлагат на няколко европейски гранта – не само на Барселона. Няма информация, че самият играч иска да смени отбора.
Неймар се присъедини към ПСЖ от Барселона през 2018 г. за £222 милиона, който е най-скъпият трансфер в историята на футбола по това време. Неймар има 5 гола и 5 асистенции в 20 мача за парижани във всички турнири през този сезон.
По-рано бе съобщено, че ПСЖ няма да задържи Неймар, ако получи интересна оферта за него.
- Дубъл на Дембеле помогна за победата на ПСЖ
- ПСЖ се интересува от Енцо Фернандес
- ПСЖ трябва да внимава с Песовете
- Рамош: Има и други трофеи, за които да се борим
- Луис Енрике: Такъв е футболът
- ПСЖ загуби парижкото дерби за първи път в историята си
- ПСЖ отпадна от Купата на Франция
- ПСЖ не планира съществено увеличение на заплатите на Дембеле и Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]