Анри е обезпокоен от психичното здраве на Неймар
Бившият френски нападател Тиери Анри изрази загриженост за психичното здраве на нападателя на Пари Сен Жермен Неймар.
"В последните интервюта Неймар често говори за здравето си, за натиска, така че първата ми мисъл беше: "Добре ли е той?“. Няма искра в очите, не се радва на футбола. Той говори, вие чувате ли го? Той моли за помощ - нещо се случва в главата му", заяви Анри.
30-годишният Неймар е възпитаник на Сантош. Нападателят напусна отбора през 2013 г., когато премина в Барселона. За испанския клуб бразилският футболист игра до 2017 г., като участва в 186 мача, отбеляза 105 гола и даде 76 асистенции. През 2017 г. Неймар официално изкупи договора си от клуба. Барселона получи рекордните 222 милиона евро за играча, който премина в ПСЖ.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]