Мбапе отказа поредна оферта на ПСЖ
Нападателят на Пари Сен Жермен Килиан Мбапе отхвърли още една оферта за удължаване на договора си с френския клуб, съобщава Marca.
Според източника, последната оферта на ПСЖ не включваше увеличение на заплащането. Парижани предложиха на Мбапе двугодишен договор със същата заплата. Освен това предложеният договор предвижда възможност за напускане на ПСЖ по желание по всяко време след Световното първенство през 2022 г.
По-рано бе съобщено, че 23-годишният Мбапе, чийто договор с френския отбор изтича в края на сезона, ще подпише споразумение с Реал Мадрид за безплатен трансфер през лятото.
В първия мач от 1/8-финалите на Шампионската лига Мбапе вкара единствения гол срещу "бланкосите“ (1:0) на стадион "Парк де Пренс“. В 33 мача във всички състезания този сезон, Мбапе отбеляза 22 гола и направи 16 асистенции.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]