Хакими: Имаме характер да побеждаваме
Защитникът на Пари Сен Жермен Ашраф Хакими коментира победата над Рен (1:0) в мача от 24-ия кръг на френското първенство.
Нападателят на парижани Килиан Мбапе отбеляза победния гол в третата минута на добавеното време на двубоя.
"Честно казано, бе труден мач до последната минута. Работихме здраво и се борихме, подготвихме се добре за срещата. В крайна сметка се получи добра комбинация и сме много щастливи, че взехме трите точки.
Вкарваме много голове в последните минути и това показва, че една от силните страни на отбора е умението да се бори докрай. Имаме таланта и характера да победим“, заяви Хакими.
Пари Сен Жермен е 1-ви в Лига 1 с 59 точки.
- Пари Сен Жермен разгроми Анже и затвърди лидерството си
- ПСЖ няма да сгреши срещу Анже
- ПСЖ влиза в битката за халф на Уест Хем
- ПСЖ разгроми Нант и затвърди лидерската си позиция
- ПСЖ няма да има проблеми с Нант
- Луис Енрике: Ротацията е необходима, имаме девет мача напред
- Луис Енрике: Пропуснахме твърде много
- Лион шокира ПСЖ в Париж и взе трите точки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]